I will reveald you how to get a coupon at bluehost by reading my bluehost review or find best hosting online.

Účetní a informační systémy - instalace a servis

Zajistíme výběr a konzultace ohledně vhodného informačního systému pro malé a střední firmy či malé podnikatele.

Lokální i síťové instalace účetního systému POHODA, programu pro mzdy PAMICA, daňového SW TAX  firmy STORMWARE Jihlava. Instalace terminálových řešení jak na vlastní nebo na virtuální servery.

Spolupracujeme s daňovými poradci, účetními firmami, propojíme vašeho externího účetního se systémem na vaší firmě či pobočce.

Zprostředkujeme napojení CRM systému např. VISTOS na software POHODA, dodáme e-shop spolupracující s účetním systémem POHODA.

Nabízíme dodatkové moduly pro SW POHODA od firmy FIRMADAT- např. modul věrnostní zákaznické karty, generování čárových kódů atd. 

chd3050 bez popl 1

Pokladní systémy splňující požadavky na EET

Zvažte, zda je pro váš typ podnikání vhodnější registrační pokladna, která splní vaše povinnosti vzhledem k EET, nebo zda jsou vaše požadavky větší, a chcete současně vyřešit i např. účtování tzv. na stoly, přesouvání účtů nebo používání otevřeného účtu, a tedy celkové skladové hospodářství? Pokud se potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit. 

Nabízíme registrační pokladny CHD společnosti NOVUM nebo dodání počítače s dotekovou obrazovkou a restauračním systémem JAZZWARE nebo AREOSYS, navrhneme vám řešení pro vaši firmu i z hlediska vytvoření počítačové sítě a jejího zabezpečení, pomůžeme s nastavením a rozběhem.

Nově nabízíme i jednoduché řešení E-RECEPT a EET v jednom. Stejně tak jsme schopni vygenerovat nutné certifikáty a nastavit následně váš systém.

 

KASA-FIK-ORANGE-erecept-print-1024x910

Soubory cookies používáme k statistickým účelům a k analýze chování uživatelů, tyto informace jsou sdíleny se společností GOOGLE.

Pokud si nezměníte nastavení prohlížeče a budete používat tyto stránky, pak souhlasíte s používáním cookies. Learn more

Akceptuji
© 2013 PSZR, grafika: Radim Šustr, správa: Zdeněk Šustr
Joomla 1.7 Templates designed by Cloud Hosting Reviews