I will reveald you how to get a coupon at bluehost by reading my bluehost review or find best hosting online.

HOSTINGOVÉ A WEBOVÉ SLUŽBY

Ve spolupráci s firmou SATT a.s.

Zprostředkujeme vám hosting pro stránky, e-shop i mail na serverech SATT a.s.

Web/mail hosting vám umožňuje umístit své webové stránky na internet a provozovat vlastní mailové domény bez nutnosti pořízení a provozování vlastního web/mail serveru. Umístěním vaší prezentace na naše servery získáte bezpečný a technicky velmi kvalitně zabezpečený způsob jak prezentovat vaší firmu. Stejně kvalitně bude zabezpečena i vaše firemní, popřípadě soukromá elektronická pošta. Antivirová a antispamová kontrola s možností vlastního nastavení je v rámci hostingových služeb dnes již běžným standardem.

Mail/web hosting je nyní ZDARMA ke všem typům server a virtual hostingu. Varianta FREE je ZDARMA pro všechny zákazníky využívající služby SattNET, tedy připojení k síti internet prostřednictvím společnosti SATT a.s.

Přehled cen ZDE

 

Virtual hosting

Pronájem části serveru včetně softwaru umístěného ve zcela novém moderním datovém sálu naší společnosti s kvalitním připojením do sítě internet. Součástí naší nabídky je i mnoho rozšiřujících funkcí a služeb.

Virtualhosting Vám přináší velmi výhodnou alternativu pro provozování vašich webových aplikací a služeb a prezentování vaší společnosti. To vše je možné získat bez nutnosti investovat do vlastního hardware, jeho správy a údržby. Již nemusíte řešit nákup hardware, jeho záruční nebo pozáruční opravy, nákladné zálohování důležitých dat. Vše zajistíme za Vás, včetně nepřetržitého dohledu nad funkčností vašeho serveru. Nižší nároky budou poté kladeny i na připojení Vás nebo vaší firmy do sítě internet. Zbavíte se zátěže spojené s provozem vašich serverů (konektivita, energie). Pro práci s internetem dostačují mnohonásobně nižší rychlosti připojení než pro zajištění bezproblémového chodu a dostupnosti vašich serverů.

Pro zajištění maximální dostupnosti datový sál disponuje dvojitým systémem jištění dodávky elektrické energie a chlazení. Důraz je kladen i na fyzickou bezpečnost datového sálu – přístupový systém na čipové bezkontaktní karty, elektronické zabezpečení budovy, kamerový systém. V případě požáru je datový sál zajištěn automatickým hasícím systémem, který funguje na principu samoshášení s použitím speciálních plynů. Pro zajištění maximální dostupnosti všech nabízených služeb je datový sál připojen redundantním připojením do dvou na sobě nezávislých sítí prostřednictvím optických linek. To vše je zabezpečeno ještě několika nezávislými trasami pro případ fyzického poškození jedné z nich. Rychlé a kvalitní připojení do NIX (www.nix.cz) umožňuje dosahovat velmi dobrých hodnot peeringu do ostatních sítí.

Soubory cookies používáme k statistickým účelům a k analýze chování uživatelů, tyto informace jsou sdíleny se společností GOOGLE.

Pokud si nezměníte nastavení prohlížeče a budete používat tyto stránky, pak souhlasíte s používáním cookies. Learn more

Akceptuji
© 2013 PSZR, grafika: Radim Šustr, správa: Zdeněk Šustr
Joomla 1.7 Templates designed by Cloud Hosting Reviews