I will reveald you how to get a coupon at bluehost by reading my bluehost review or find best hosting online.

Bezdrátový zabezpečovací systém AJAX BEDO

Poplachový zabezpečovací systém roku 2017

Mobilní aplikace pro ovládání systému - ANDROID a iOS

Real time OS

Použitý operační systém reálného času je zárukou, že veškeré poplachové či jiné signály budou okamžitě zpracovány a předány uživateli. Tím je zajištěna okamžitá reakce na hrozící nebezpečí či narušení objektu.

Ethernet / GSM modul

Jako hlavní komunikační kanál mezi BEDO Ajax Hubem a uživatelem nebo centrální monitorovací stanicí slouží připojení k síti Ethernet. V případě jejího výpadku systém automaticky komunikuje prostřednictvím mobilní sítě GSM.

Vestavěná záložní baterie

Pokud dojde k výpadku elektrické energie, BEDO Ajax Hub je automaticky napájen z vestavěné Li-Ion baterie o kapacitě 2 Ah. Doba zálohování dosahuje až 15 hodin a po obnovení elektrické energie se baterie okamžitě začne nabíjet.

Protokol Jeweller

Unikátní rádiový komunikační protokol Jeweller umožňuje komunikaci komponentů s BEDO Ajax Hubem až na vzdálenost 2 000 metrů v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy.

Nadčasový design

Díky modernímu designu a kompaktním rozměrům se stanou produkty BEDO Ajax líbivým doplňkem každé domácnosti. K dostání jsou v lesklém bílém a černém barevném provedení.

NORMA ČSN EN 50131-1 certifikace do 2. stupně zabezpečení     Certifikovaná montáž

Katalog

Novinky pro rok 2019 - API rozhraní, pohybový detektor s vestavěnou kamerou, Extender pro zvýšení dosahu, pohybový detektor pro exteriér, chytrá zásuvka pro připojení el. zařízení atd.

bedo ajax

 

Soubory cookies používáme k statistickým účelům a k analýze chování uživatelů, tyto informace jsou sdíleny se společností GOOGLE.

Pokud si nezměníte nastavení prohlížeče a budete používat tyto stránky, pak souhlasíte s používáním cookies. Learn more

Akceptuji
© 2013 PSZR, grafika: Radim Šustr, správa: Zdeněk Šustr
Joomla 1.7 Templates designed by Cloud Hosting Reviews